Členovia

Ing. Maroš Dzoba, AFIAP, AZSF (1975)

V roku 1999 úspešne ukončil štúdium na Katedre počítačov a informatiky, Fakulta elektrotechniky a informatiky, Technická univerzita v Košiciach.

Fotografii sa intenzívnejšie venuje od roku 2007. Členom fotoklubu K-91 je od roku 2010.

Okrem autorských výstav sa zúčastnil aj členských klubových výstav, výstav ZSF, výstav AMFO, medzinárodných výstav Doprava Žilina, Fotofórum Ružomberok, Strom Ružomberok, Narava Slovinsko, Exposed Slovinsko, DVF Nemecko, Smethwick Anglicko, Wervicq-Sud Francúzsko, Streets Macedónsko, Bristol Anglicko, Sydney Harbour Austrália, Art Foto Bosna a Hercegovina, UAPA Hong Kong, GaudiRfoto Španielsko, Woman Strakonice Česká rep., Algarve Portugalsko, Zeo Foundation Taliansko, Danube Srbsko, Kula Srbsko, Čakovec Chorvátsko. V rámci niektorých salónov získal ocenenia.

Za jeho aktívnu účasť na fotografickom dianí na Slovensku a úspešnú tvorbu mu v roku 2014 udelil Zväz slovenských fotografov titul Autor ZSF /AZSF/. Taktiež v roku 2014 získal medzinárodný fotografický titul AFIAP (Artiste de la Fédération Internationale de l´Art Photographique) udelený medzinárodnou organizáciou umeleckej fotografie so sídlom v Paríži - FIAP.

Obľúbený žáner fotografie je Detail, Portrét a Architektúra.

Ďalšia autorova tvorba je prístupná v jeho online albume.